Mléko Příkrmy Děti 1-3 roky Kosmetika Těhotenství O nás HiPP mLékárna
Přihlásit / Registrovat
Kosmetika pro děti Pro celou rodinu Čím je kosmetika HiPP Babysanft jedinečná?

Čím je kosmetika HiPP Babysanft jedinečná?

Pokožka každého miminka je 5x tenčí a propustnější než pokožka dospělého. Proto pro ošetření potřebuje kosmetiku s obzvláště jemnou péčí, bez potenciálně alergenních nebo škodlivých látek. 

Kosmetiku HiPP Babysanft jsme vyvinuli s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Potenciálně škodlivým látkám, jako jsou éterické a silikonové oleje, parabeny, parafínový olej či PEG emulgátory se striktně vyhýbáme. 


Kosmetické přípravky HiPP obsahují rostlinné oleje, které citlivá dětská pokožka dobře snáší. Mimo jiné obsahují vzácný bio mandlový olej.

Mandlový olej představuje jeden z nejcennějších a nejdražších olejů v přípravcích péče o pleť. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které jsou pokožkou velmi dobře snášeny, mají pozitivní účinek na suchou pokožku, pečují o ni a chrání ji. Mandlový olej také obsahuje přírodní vitamin E (tokoferol), který je antioxidační (zachycuje volné radikály), a tím chrání pokožku před vnějšími vlivy.

TIP: Víte, že kosmetika HiPP se hodí pro celou rodinu a často si ji pro sebe kupují i dospělí s citlivou pletí?

Objevte pro svou rodinu kosmetiku Babysanft - krémy a tělová mléka, čisticí vlhčené ubrousky, zábavnou kosmetiku do koupele a péči o pokožku proti striím pro nastávající maminky. Máte tak jistotu bezpečného složení a kvalitních surovin. Pokud vám navíc není lhostejná pohoda zvířat, potěší vás, že HiPP kosmetika je vegan friendly.

 

 

Sdílejte
na Facebooku 
Pokračovat přes FB