Začínáte dokrmovat kojeneckým mlékem?
Správné složení je základ!

Zjistěte více o složení kojeneckých mlék a co by v něm nemělo chybět. Kvalitní a kompletní složení je totiž klíč k bříšku v pohodě a dětskému úsměvu.

Dvě klíčové složky, které zajistí lepší stravitelnost a přijetí kojeneckého mléka miminkem:

Kromě důležitých vitamínů A, C a D, LCP mastných kyselin a omega 3 mastných kyselin obsahuje mateřské mléko také dva poklady pro bříško v pohodě: probiotika a prebiotika.

Právě 2 poslední zmíněné složky mateřského mléka mají rozhodující význam pro střevní mikroflóru miminka, a např. spolu s vitamíny A, C, D tím pádem přispívají k rozvoji jeho imunitního systému.

Probiotické kultury mléčného kvašení v mateřském mléku, tedy lidově "probiotika", a prebiotika společně významně přispívají ke snadnějšímu zažívání a spokojenému bříšku vašeho miminka!

Vztahuje se k pokračovací kojenecké výživě.

Proč jsou probiotika
klíčová v mateřském mléku?

Hlavním přínosem probiotik (pro = příznivý a bios = život) je příznivý vliv na naše zdraví a organismus, zvláště na střevní mikroflóru. Mateřské mléko obsahuje velké množství různých druhů probiotik - prospěšných bakterií – a u každé maminky je jejich skladba jiná. My dospělí probiotika doplňujeme nejčastěji mléčnými výrobky.

Ne každé kojenecké mléko obsahuje všechny potřebné živiny pro správné zažívání miminka.

Registrujte se do HiPP Baby Clubu

...a získejte spousty dobrých rad, jak o broučka pečovat
a trvalé slevy v e-shopech pro maminky:

sleva30%
na learningtoys.cz
sleva5%
na t-tomi.cz
sleva40%
na homeandcook.cz

Navíc můžete testovat nové produkty či soutěžit o hodnotné ceny.

Registrovat se
Přírodní kultury mléčného kvašení se usazují mj. ve stěně střeva,
a chrání tak citlivá střeva dítěte.
Prebiotická vláknina podporuje růst těchto užitečných probiotických
kultur a tím podporuje správnou střevní flóru.

Prebiotika: k čemu slouží
a proč jsou důležitá v mateřském mléce?

Prebiotika jsou potravou těchto zdraví prospěšných probiotik a podporují jejich růst a množení ve střevech. Dobře živená probiotika pak vytvoří na stěně střeva ochrannou vrstvu proti škodlivým bakteriím. Mateřské mléko obsahuje různorodé množství prebioticky aktivních oligosacharidů a tím se inspirovali při hledání ideální receptury kojeneckých mlék i výrobci mléčné výživy.

4 důležité funkce, které plní prebiotika:

  • Slouží jako potrava pro probiotika ve střevě miminka starající se o správné trávení a rozvoj imunity, čímž zvyšují jejich účinnost.
  • Omezují rozvoj škodlivých bakterií a pomáhají těm přátelským.
  • Napomáhají vstřebávání důležitých živin a vitamínů.
  • Zabraňují zácpě a nepříjemným prdíkům.

+ = bříško v pohodě a váš klidný spánek!

Na citlivé bříško je nejlepší výživou mateřské mléko. Nemůžete-li kojit, dejte miminku to nejlepší složení kojeneckého mléka.

Klasická prebiotika dnes obsahuje kdejaké dětské mléko, ale jen HiPP přináší dětem zároveň i přírodní kultury mléčného kvašení. Kojenecká a batolecí mléka HiPP navíc obsahují také esenciální omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pro zdravý vývoj mozku a nervové soustavy dítěte a vitaminy A, C, D pro podporu imunitního systému. BIO kvalita je samozřejmostí. Nic není blíže mateřskému mléku.

*Přírodní kultury mléčného kvašení

Překvapilo mě, že Kristýnce chutnalo už od prvního dne a já se bála, že ho bude odmítat. Snazší přestup z kojení jsem si nemohla přát.
Jana Teplá a Kristýna, Oleskovice
Doporučil nám ho pediatr, protože jiné mléčko Nikolce nesedlo a měla problémy s bříškem. Teď mám spokojenou holčičku a já jsem spokojená maminka!
Alena Dvořáková a Nikolka, Pelhřimov
Milujeme HiPP!
Paní doktorka nám ho poradila dobře. Patrika už nezlobí bříško ani prdíky. Roste mi jako z vody!
Martina Pintová a Patrik, Daleké Dušníky
Nic nenahradí mateřské mléko, ale podle mě je HiPP blízko. Vřele doporučuji, pokud chcete mít klidné a spokojené miminko, jako je náš Marťas.
Hana Němečková a Martin, Praha

Prozkoumejte kojenecká mléka HiPP!

Výhodné balení HiPP 2 BIO Combiotik® Pokračovací mléčná kojenecká výživa
HiPP mléčné výživy jsou připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo to, co přesně potřebuje pro zdravý vývoj. Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné vyživě. Navíc, v HiPP BIO kvalitě. HiPP BIO Combiotik® je naše nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům.
Koupit za 996 Kč
Výhodné balení HiPP 3 Combiotik® Mléčná batolecí výživa
Děti ve věku od 1 roku mají speciální výživové požadavky. HiPP 3 Combiotik® obsahuje živiny, které jsou důležité pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro jeho zdravý vývoj.
Koupit za 996 Kč
Výhodné balení HiPP 4 Combiotik® Mléčná batolecí výživa
Děti ve věku od 2 let mají speciální výživové požadavky. HiPP 4 Combiotik® obsahuje živiny, které jsou důležité pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro jeho zdravý vývoj.
Koupit za 996 Kč